E-Ticaret Çözümleri Nelerdir?

E-Ticaret Çözümleri, sanal olarak ürünlerini veya hizmetlerini satmak, pazarlamak isteyen kişiler veya kurumlar tarafından tercih edilmesi çok önemli olan, satılmasını istediğiniz şeylerin zaman ve konum kısıtlaması olmadan dünya çapında satmanıza, pazarlamanıza olanak sunan çözümlerdir.

Geleneksel ticarete göre daha hızlı, daha sistematik ve düşük maliyetli olan e-ticaret çözümleri, iş yükünüzü azaltmakta ve üretkenliğinizi artırmaktadır. İş maliyetinizin de düşmesi e-ticaret çözümleri sayesinde mümkün olacaktır.

E-Ticaret Çözümleri Aşamalarımız

  • İstekleriniz doğrultusunda kapsam bakımından size en uygun olan e-ticaret çözümünü belirlediğimiz süre içerisinde sizlerin onayına sunarız.
  • Sizlerin tasarımdaki istediğiniz değişiklikleri yaparak tekrar bir onay sürecine dahil oluruz.
  • Tasarımınızı onayladıktan sonra tasarımınızın internet tarayıcıları üzerinde görüntülenmesi için gerekli olan web yazılım aşamasını belirlediğimiz süre içerisinde tamamlarız.
  • Yazılımızı yaptığımız e-ticaret sitesini yayınlamak için onayınıza sunarız ve düzenlenmesini istediğiniz herhangi bir içerik varsa bu içeriği düzenleriz ve tekrardan yazılım onay sürecine gireriz.
  • E-Ticaret sitenizi onayladıktan sonra sitenizin tarayıcılar üzerinde görünmesi için son düzenlemelerinizi yaparız ve istekleriniz doğrultusunda bire bir olarak hazırlanmış e-ticaret sitenizi yayınlarız.