İşletmenize Özel Paket Programlar Nelerdir?

İşletmenize özel olarak istediğiniz amacı gerçekleştirmek için hazırlanmış muhasebe, stok takip, belirli raporları hazırlama gibi amaçlar ile hazırlanmış size özel olan programlara paket program ismi verilmektedir.

Paket programlar sayesinde kağıt üzerinde yaptığınız işlerinizin daha düzenli ve daha güvenli bir altyapıda saklanması ve her zaman ulaşılabilir olması sağlanmaktadır. Paket programlar tamamen işletmenize ve size özel olarak hazırlandığı için kullanımı sizin için özel olarak hazırlanmış ve içeriğinde sadece sizin istediğiniz içerikleri barındırmaktadır. Bu sayede gereksiz kalabalığı ortadan kaldırarak tamamen kullanım amacınıza uygun ve kullanım amacınız çerçevesinde size hizmet vermektedir.

İşletmenize Özel Paket Program Aşamalarımız

  • İstekleriniz doğrultusunda size en uygun tasarımı çıkararak sizlerin onayına sunarız.
  • Sizlerin tasarımda istediğiniz düzenlemeleri veya değişiklikleri yaparak tekrar bir onay sürecine dahil oluruz.
  • Tasarımınızı onayladıktan sonra tasarımınızı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir paket programa çeviririz ve gerekli güvenlik ve kolay kullanım testlerini yaparız.
  • İşletmenize özel olarak hazırladığımız paket programınızı onayınıza sunarız ve düzenlenmesini istediğiniz herhangi bir içerik varsa bu içeriği düzenleriz ve tekrardan paket programınızın onay sürecine gireriz.
  • Paket programınızı onayladıktan sonra kullanımını yapmanız için gerekli dökümanları tarafınıza ulaştırır ve kullanımınıza yardımcı olabilmesi için gerekli eğitimleri tarafınıza veririz.