Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, grafiklerin bir araya geldiği, kişileri, kurumları, ürün veya hizmetlerin tanıtılmasını sağlayan web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan görsel çalışmalar bütünüdür. Bir web sitesi yayınlamanın ilk adımı web tasarım yaptırmaktır. Web tasarımınızı hazırladıktan sonra bu tasarıma onay verdiğiniz takdirde web yazılım aşamasına geçmekteyiz.

Web Yazılım Nedir?

Web yazılım, web tasarımı yapılmış olan internet sitenizin görselini internet tarayıcılarının okuyabilmesi için hazırlanmış, ana yapıyı Html yazılım dilinin oluşturduğu; Css, .Net, Php gibi yazılım dilleri ile internet sitenizin güçlendirildiği ve gerekli tasarımın ortaya çıkmasını sağladığı çalışmalar bütünüdür.

Web tasarım ve web yazılıma bütün olarak baktığımızda, kişileri, kurumları, ürün veya hizmetlerin tanıtılmasını sağlayan görsel verilerin bir araya getirilmesi ile oluşan, responsive (mobil uyumlu) olması durumunda bilgisayar, telefon, tablet gibi cihazlarınızda doğru sonuçları almanızı sağlayan çalışmalar bütünüdür.

Teknolojinin her geçen gün önem kazanması ve hayatımızın içine yerleşmesi ile internet sitelerinin önemi artmaktadır. 7/24 erişilebilir olması ve belirli bir alan ile kısıtlı olmamasından ötürü en iyi reklam aracı olarak görebileceğimiz internet siteleri güvenilirlik ve hedef kitlenizin sizinle iletişime geçmesi için en basit araçtır. Doğru yapı ile hazırlanmış internet sitesi sizin, rakipleriniz ile olan dijital yarışta bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Web Tasarım ve Yazılım Aşamalarımız

  • İstekleriniz doğrultusunda size en uygun olan web tasarım çalışmasını belirlediğimiz süre içerisinde sizlerin onayına sunarız.
  • Sizlerin tasarımdaki istediğiniz değişiklikleri yaparak tekrar bir onay sürecine dahil oluruz.
  • Tasarımınızı onayladıktan sonra tasarımınızın internet tarayıcıları üzerinde görüntülenmesi için gerekli olan web yazılım aşamasını belirlediğimiz süre içerisinde tamamlarız.
  • Yazılımızı yaptığımız internet sitesini yayınlamak için onayınıza sunarız ve düzenlenmesini istediğiniz herhangi bir içerik varsa bu içeriği düzenleriz ve tekrardan yazılım onay sürecine gireriz.
  • Web yazılımı onayladıktan sonra internet sitenizin tarayıcılar üzerinde görünmesi için son düzenlemelerinizi yaparız ve istekleriniz doğrultusunda bire bir olarak hazırlanmış internet sitenizi yayınlarız.